D1FCP0612R2M50FF-T50
D1FCP0612R2M50FF-T50 Thin Film Technology Corp.
D1FCP%20Series.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.0025 OHM 1% 1W 0612
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 0612 (1632 Metric)
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Resistance: 2.5 MOhms
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.0025 OHM 1% 1W 0612, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 0612 (1632 Metric), Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, Resistance: 2.5 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1FCP0612R2M50FF-T50 D1FCP0612R2M50FF-T50 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1FCP%20Series.pdf Description: RES 0.0025 OHM 1% 1W 0612
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 4
Part Status: Active
Resistance: 2.5 MOhms