D1MPAA1206DR015FA-T4
D1MPAA1206DR015FA-T4 Thin Film Technology Corp.
D1MPA%20Series.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.015 OHM 1% 1W 1206
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Resistance: 15 MOhms
Написати відгук
Description: RES 0.015 OHM 1% 1W 1206, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Resistance: 15 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1MPAA1206DR015FA-T4 D1MPAA1206DR015FA-T4 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1MPA%20Series.pdf Description: RES 0.015 OHM 1% 1W 1206
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 15 MOhms