D1MPAA1206GR001FA-T4
D1MPAA1206GR001FA-T4 Thin Film Technology Corp.
D1MPA%20Series.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.001 OHM 1% 1W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Resistance: 1 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.001 OHM 1% 1W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Resistance: 1 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1MPAA1206GR001FA-T4 D1MPAA1206GR001FA-T4 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1MPA%20Series.pdf Description: RES 0.001 OHM 1% 1W 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 1 mOhms