D1MPAB2512QR010FA-T4
D1MPAB2512QR010FA-T4 Thin Film Technology Corp.
D1MPAx2512%20Series.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 mOhms
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.01 OHM 1% 2W 2512, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active, Resistance: 10 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1MPAB2512QR010FA-T4 D1MPAB2512QR010FA-T4 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1MPAx2512%20Series.pdf Description: RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 10 mOhms