D1MPAC2512QR004FA-T3
D1MPAC2512QR004FA-T3 Thin Film Technology Corp.
D1MPAx2512 Series.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.004 OHM 1% 3W 2512
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Resistance: 4 mOhms
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.004 OHM 1% 3W 2512, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Resistance: 4 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1MPAC2512QR004FA-T3 D1MPAC2512QR004FA-T3 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1MPAx2512 Series.pdf Description: RES 0.004 OHM 1% 3W 2512
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 4 mOhms