D1MPC0402G2M50FF-T10
D1MPC0402G2M50FF-T10 Thin Film Technology Corp.
D1MPC%20Datasheet%20TFT-DMS-334-1.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.0025 OHM 1% 1/3W 0402
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 2.5 MOhms
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.0025 OHM 1% 1/3W 0402, Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 2.5 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1MPC0402G2M50FF-T10 D1MPC0402G2M50FF-T10 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1MPC%20Datasheet%20TFT-DMS-334-1.pdf Description: RES 0.0025 OHM 1% 1/3W 0402
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 2.5 MOhms