D1MPC0508GR001GF-T5
D1MPC0508GR001GF-T5 Thin Film Technology Corp.
D1MPC%20Series%20Long-Side%20Electrodes%20TFT-DMS-421-1.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.001 OHM 2% 1W 0508
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±2%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 0805 (2012 Metric), 0508
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0508
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Resistance: 1 mOhms
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.001 OHM 2% 1W 0508, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±2%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 0805 (2012 Metric), 0508, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0508, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Resistance: 1 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1MPC0508GR001GF-T5 D1MPC0508GR001GF-T5 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1MPC%20Series%20Long-Side%20Electrodes%20TFT-DMS-421-1.pdf Description: RES 0.001 OHM 2% 1W 0508
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0508
Part Status: Active
Resistance: 1 mOhms