D1MPC0612QR001FF-T5
D1MPC0612QR001FF-T5 Thin Film Technology Corp.
D1MPC%20Series%20Long-Side%20Electrodes%20TFT-DMS-421-1.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.001 OHM 1% 1W 0612
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Resistance: 1 mOhms
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.001 OHM 1% 1W 0612, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Resistance: 1 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1MPC0612QR001FF-T5 D1MPC0612QR001FF-T5 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1MPC%20Series%20Long-Side%20Electrodes%20TFT-DMS-421-1.pdf Description: RES 0.001 OHM 1% 1W 0612
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Resistance: 1 mOhms