D1MPC1206QR020FF-T5
D1MPC1206QR020FF-T5 Thin Film Technology Corp.
D1MPC%20Datasheet%20TFT-DMS-334-1.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.02 OHM 1% 1W 1206
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Resistance: 20 mOhms
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.02 OHM 1% 1W 1206, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Resistance: 20 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1MPC1206QR020FF-T5 D1MPC1206QR020FF-T5 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1MPC%20Datasheet%20TFT-DMS-334-1.pdf Description: RES 0.02 OHM 1% 1W 1206
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 20 mOhms