D1TFA0402R3161F-T10
D1TFA0402R3161F-T10 Thin Film Technology Corp.
D1TFA%20Series%20Datasheet%20TFT-DMS-903-2.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 3160 OHM 1% 1/16W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Resistance: 3160 Ohms
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: RES 3160 OHM 1% 1/16W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Resistance: 3160 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1TFA0402R3161F-T10 D1TFA0402R3161F-T10 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1TFA%20Series%20Datasheet%20TFT-DMS-903-2.pdf Description: RES 3160 OHM 1% 1/16W 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 3160 Ohms