D1TFAS0402R2003F-T10
D1TFAS0402R2003F-T10 Thin Film Technology Corp.
D1TFAS%20Series.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 200000 OHM 1% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: 7C1 RoHS w/out Exemption (100% Pb-Free)
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 200000 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200000 OHM 1% 1/16W 0402, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: 7C1 RoHS w/out Exemption (100% Pb-Free), Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 200000 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1TFAS0402R2003F-T10 D1TFAS0402R2003F-T10 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1TFAS%20Series.pdf Description: RES 200000 OHM 1% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 200000 Ohms