D1WEL0508MR020F-T5
D1WEL0508MR020F-T5 Thin Film Technology Corp.
D1WEL%20Series.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.02 OHM 1% 1W 0508
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 0805 (2012 Metric), 0508
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.053" L x 0.079" W (1.35mm x 2.02mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0508
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Resistance: 20 mOhms
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.02 OHM 1% 1W 0508, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 0805 (2012 Metric), 0508, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.053" L x 0.079" W (1.35mm x 2.02mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0508, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, Resistance: 20 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1WEL0508MR020F-T5 D1WEL0508MR020F-T5 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1WEL%20Series.pdf Description: RES 0.02 OHM 1% 1W 0508
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0508
Part Status: Active
Resistance: 20 mOhms