D1WEL0603MR006F-T5
D1WEL0603MR006F-T5 Thin Film Technology Corp.
D1WEL%20Shortside%20Non-Auto%20TFT-DMS-614-2.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.006 OHM 1% 1/2W 0603
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.067" L x 0.035" W (1.70mm x 0.89mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Resistance: 6 mOhms
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.006 OHM 1% 1/2W 0603, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.067" L x 0.035" W (1.70mm x 0.89mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Resistance: 6 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1WEL0603MR006F-T5 D1WEL0603MR006F-T5 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1WEL%20Shortside%20Non-Auto%20TFT-DMS-614-2.pdf Description: RES 0.006 OHM 1% 1/2W 0603
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 6 mOhms