D1WEL0612MR100F-T5
D1WEL0612MR100F-T5 Thin Film Technology Corp.
D1WEL%20Longside%20Non-Auto%20TFT-DMS-612-2.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.1 OHM 1% 1.5W 0612
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.067" L x 0.129" W (1.70mm x 3.28mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.1 OHM 1% 1.5W 0612, Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.067" L x 0.129" W (1.70mm x 3.28mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1WEL0612MR100F-T5 D1WEL0612MR100F-T5 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1WEL%20Longside%20Non-Auto%20TFT-DMS-612-2.pdf Description: RES 0.1 OHM 1% 1.5W 0612
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Resistance: 100 mOhms