D1WEL0805CR301F-T5
D1WEL0805CR301F-T5 Thin Film Technology Corp.
D1WEL%20%28Constantan%29%20Series%20Datasheet%20TFT-DMS-423-1.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.301 OHM 1% 3/4W 0805
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.083" L x 0.053" W (2.11mm x 1.35mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Part Status: Active
Resistance: 301 mOhms
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.301 OHM 1% 3/4W 0805, Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.083" L x 0.053" W (2.11mm x 1.35mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Part Status: Active, Resistance: 301 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1WEL0805CR301F-T5 D1WEL0805CR301F-T5 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1WEL%20%28Constantan%29%20Series%20Datasheet%20TFT-DMS-423-1.pdf Description: RES 0.301 OHM 1% 3/4W 0805
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 301 mOhms