D1WEL1206MR430F-T5
D1WEL1206MR430F-T5 Thin Film Technology Corp.
TFT-DMS-614-1.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.43 OHM 1% 1W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.130" L x 0.067" W (3.30mm x 1.70mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Part Status: Active
Resistance: 430 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.43 OHM 1% 1W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.130" L x 0.067" W (3.30mm x 1.70mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Part Status: Active, Resistance: 430 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1WEL1206MR430F-T5 D1WEL1206MR430F-T5 Виробник : Thin Film Technology Corp. TFT-DMS-614-1.pdf Description: RES 0.43 OHM 1% 1W 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 430 mOhms