D1WEL2010MR300F-T4 Thin Film Technology Corp.
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.3 OHM 1% 1.5W 2010
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.201" L x 0.100" W (5.10mm x 2.54mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.034" (0.86mm)
Resistance: 300 mOhms
на замовлення 3770 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.3 OHM 1% 1.5W 2010, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.201" L x 0.100" W (5.10mm x 2.54mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.034" (0.86mm), Resistance: 300 mOhms.
Інші пропозиції D1WEL2010MR300F-T4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1WEL2010MR300F-T4 Виробник : Thin Film Technology Corp. Description: RES 0.3 OHM 1% 1.5W 2010
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Resistance: 300 mOhms