D1WEL4527MR020F-T1
D1WEL4527MR020F-T1 Thin Film Technology Corp.
D1WEL%20Shortside%20Non-Auto%20TFT-DMS-614-2.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.02 OHM 1% 4W 4527
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.457" L x 0.280" W (11.61mm x 7.10mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Part Status: Active
Resistance: 20 mOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.02 OHM 1% 4W 4527, Power (Watts): 4W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.457" L x 0.280" W (11.61mm x 7.10mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 4527, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Part Status: Active, Resistance: 20 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1WEL4527MR020F-T1 D1WEL4527MR020F-T1 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1WEL%20Shortside%20Non-Auto%20TFT-DMS-614-2.pdf Description: RES 0.02 OHM 1% 4W 4527
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Part Status: Active
Resistance: 20 mOhms