D1WRL1206L4R025D-T5
D1WRL1206L4R025D-T5 Thin Film Technology Corp.
D1WRL-L4%20Series.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.025 OHM 0.5% 1/2W 1206
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Resistance: 25 mOhms
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.025 OHM 0.5% 1/2W 1206, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Resistance: 25 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1WRL1206L4R025D-T5 D1WRL1206L4R025D-T5 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1WRL-L4%20Series.pdf Description: RES 0.025 OHM 0.5% 1/2W 1206
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.5%
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 25 mOhms