D1WRL2512L4R005F-T4
D1WRL2512L4R005F-T4 Thin Film Technology Corp.
D1WRL-L4%20Series.pdf
Виробник: Thin Film Technology Corp.
Description: RES 0.005 OHM 1% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Resistance: 5 mOhms
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.005 OHM 1% 1W 2512, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Current Sense, Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Resistance: 5 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D1WRL2512L4R005F-T4 D1WRL2512L4R005F-T4 Виробник : Thin Film Technology Corp. D1WRL-L4%20Series.pdf Description: RES 0.005 OHM 1% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 5 mOhms