D222K39X5FL63L6R
D222K39X5FL63L6R Vishay BC Components
dseries.pdf
Виробник: Vishay BC Components
Description: CAP CER 2200PF 500V X5F RADIAL
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic Single 0.0022uF 500V X5F 10% (10 X 3.5mm) Radial Disc 6.4mm 125°C Bulk.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D222K39X5FL63L6R D222K39X5FL63L6R Виробник : Vishay dseries.pdf Cap Ceramic Single 0.0022uF 500V X5F 10% (10 X 3.5mm) Radial Disc 6.4mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
D222K39X5FL63L6R D222K39X5FL63L6R Виробник : Vishay / BC Components dseries.pdf Ceramic Disc Capacitors .25LS 2200PF 500V 10%