Продукція > FCI > D25P13A6RV09LF
D25P13A6RV09LF
D25P13A6RV09LF FCI
c-dd-0103.pdf
Виробник: FCI
D-Sub Pin in Paste Connector, Input Output connectors, Signal 25 way Pin Right Angle, Pin in Paste, Europe Standard, Female screw UNC 4-40 + Metal pegs +Electrical cont., High Temp. Insulator, Tray packaging
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLG 25P R/A SLD PASTE, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder Paste, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Active, Backset Spacing: 0.409" (10.40mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 228 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
D25P13A6RV09LF D25P13A6RV09LF Виробник : FCI c-dd-0103.pdf D-Sub Pin in Paste Connector, Input Output connectors, Signal 25 way Pin Right Angle, Pin in Paste, Europe Standard, Female screw UNC 4-40 + Metal pegs +Electrical cont., High Temp. Insulator, Tray packaging
на замовлення 52 шт:
Мінімальне замовлення: 35
D25P13A6RV09LF Виробник : AMPHENOL Category: D-Sub plugs and sockets
Description: Connector: D-Sub; PIN: 25; plug; angled; THT; Contacts: brass; black
Type of connector: D-Sub
Number of pins: 25
Connector: plug
Spatial orientation: angled
Electrical mounting: THT
Contact material: brass
Colour: black
Contact plating: gold-plated
Enclosure material: steel
Operating temperature: -55°C
Plating material: nickel
на замовлення 52 шт:
Мінімальне замовлення: 16
товару немає в наявності
D25P13A6RV09LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) Description: CONN D-SUB PLG 25P R/A SLD PASTE
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Termination: Solder Paste
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.409" (10.40mm)