Продукція > AMPHENOL FCI > D25P13B6GL00LF
D25P13B6GL00LF Amphenol FCI
c01-8646-0282.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: DSUB R/A STB 25POS PIN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
D-Sub Standard Connectors D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 25 way Pin Right Angle Solder Europe standard, 500 cycles, Harpoons + Threaded Insert M3 + Elec cont., 2.4mm PCB thickness..
Інші пропозиції D25P13B6GL00LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D25P13B6GL00LF D25P13B6GL00LF Виробник : Amphenol FCI c01-8646-0282.pdf D-Sub Standard Connectors D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 25 way Pin Right Angle Solder Europe standard, 500 cycles, Harpoons + Threaded Insert M3 + Elec cont., 2.4mm PCB thickness.