Продукція > AMPHENOL FCI > D25P13B6PA00LF
D25P13B6PA00LF Amphenol FCI
c01-8646-0162.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Description: DSUB R/A STB 25POS PIN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
D-Sub Standard Connectors D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 25 way Pin Right Angle Solder Europe standard, 500 cycles, Standard Hole, 2.4mm PCB thickness..
Інші пропозиції D25P13B6PA00LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D25P13B6PA00LF D25P13B6PA00LF Виробник : Amphenol FCI c01-8646-0162.pdf D-Sub Standard Connectors D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 25 way Pin Right Angle Solder Europe standard, 500 cycles, Standard Hole, 2.4mm PCB thickness.