D25P24A6RV09LF
D25P24A6RV09LF Amphenol Commercial Products
c01-8646-0878.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors Straight 25 way Pin
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder Paste, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D25P24A6RV09LF D25P24A6RV09LF Виробник : Amphenol FCI c01-8646-0878.pdf D-Sub Standard Connectors Straight 25 way Pin
на замовлення 37 шт:
Кількість Ціна
D25P24A6RV09LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) c01-8646-0878.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A per Contact