Продукція > VISHAY > D272K25Y5PH63L2R
D272K25Y5PH63L2R
D272K25Y5PH63L2R VISHAY
dseries.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - D272K25Y5PH63L2R - Keramikscheibenkondensator, 2700 pF, 100 V, ± 10%, Y5P, 2.5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 2.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -30°C
Dielektrikum: Y5P
euEccn: NLR
Kapazität: 2700pF
Spannung (DC): 100V
Produktpalette: D
productTraceability: No
Name der Serie: D
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 3887 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 113
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - D272K25Y5PH63L2R - Keramikscheibenkondensator, 2700 pF, 100 V, ± 10%, Y5P, 2.5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 2.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -30°C, Dielektrikum: Y5P, euEccn: NLR, Kapazität: 2700pF, Spannung (DC): 100V, Produktpalette: D, productTraceability: No, Name der Serie: D, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D272K25Y5PH63L2R D272K25Y5PH63L2R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components dseries.pdf Description: CAP CER 2700PF 100V Y5P RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 2700 pF