D2FD-2L30-1T
D2FD-2L30-1T
en-d2fd.pdf
Код товару: 115416
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Пасивні компоненти > Перемикачі, тумблери
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D2FD-2L30-1T D2FD-2L30-1T Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-d2fd.pdf Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 2A (AC/DC)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Lever, Simulated Roller
Operating Force: 66gf
Ingress Protection: IP60 - Dust Tight
Release Force: 5.099gf
Differential Travel: 0.020" (0.5mm)
Overtravel: 0.020" (0.5mm)
Operating Position: 0.445" (11.3mm)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
на замовлення 550 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
D2FD-2L30-1T D2FD-2L30-1T Виробник : Omron Electronics en_d2fd-24268.pdf Basic / Snap Action Switches PCB Sim Roll Lev 2A Silver Alloy SPDT