Продукція > D2T > D2T25H-123-P-
D2T25H-123-P-
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 12000 мкГн (-20% / +50%), Imax=2,5 А, R=0,14 Ом, D=26,7 мм C=11,8 мм горизонтальний на платі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис D2T25H-123-P-
Інші пропозиції D2T25H-123-P-
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D2T25H-123-P- Дроссель 2-х обм. х 12000 мкГн (-20% / +50%), Imax=2,5 А, R=0,14 Ом, D=26,7 мм C=11,8 мм горизонтальный на плате