Продукція > VISHAY SFERNICE > D2TO020C47R00FTE3
D2TO020C47R00FTE3 Vishay Sfernice
d2to20.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: RES SMD 47 OHM 1% 20W TO263
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції D2TO020C47R00FTE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D2TO020C47R00FTE3 D2TO020C47R00FTE3 Виробник : Vishay / Sfernice d2to20-1764250.pdf Thick Film Resistors - SMD 20W 47ohm 1%