Продукція > VISHAY SFERNICE > D2TO020CR5000KTE3
D2TO020CR5000KTE3
D2TO020CR5000KTE3 Vishay Sfernice
d2to20.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: RES 0.5 OHM 10% 20W TO263
Power (Watts): 20W
Tolerance: ±10%
Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.398" L x 0.346" W (10.10mm x 8.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-263 (D²Pak)
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Resistance: 500 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.5 OHM 10% 20W TO263, Power (Watts): 20W, Tolerance: ±10%, Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.398" L x 0.346" W (10.10mm x 8.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-263 (D²Pak), Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Resistance: 500 mOhms.