Продукція > VISHAY > D2TO035H10000JTE3
D2TO035H10000JTE3
D2TO035H10000JTE3 VISHAY
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - D2TO035H10000JTE3 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 kohm, ± 5%, 35 W, TO-263 (D2PAK), Dickschichtwiderstand
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: TO-263 (D2PAK)
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 35W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 1kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 150ppm/°C
Produktlänge: 10.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: D2TO35H Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 500V
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Produktbreite: 8.8mm
SVHC: Lead (07-Nov-2024)
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - D2TO035H10000JTE3 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 kohm, ± 5%, 35 W, TO-263 (D2PAK), Dickschichtwiderstand, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: TO-263 (D2PAK), Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 35W, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 1kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 150ppm/°C, Produktlänge: 10.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: D2TO35H Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 500V, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Produktbreite: 8.8mm, SVHC: Lead (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D2TO035H10000JTE3 D2TO035H10000JTE3 Виробник : Vishay Thick Film Resistors - SMD D2TO 35watt H 1Kohms 5% e3