Продукція > D2U > D2U10V-472
D2U10V-472
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 4700 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,51 А, Rdc-max=0,32 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U10V-472