D2U10V-682
Написати відгук
Інші пропозиції D2U10V-682
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D2U10V-682 Дросель 2-х обм. х 6800 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,40 А, Rdc-max=0,52 Ом