D2U11V-332
Написати відгук
Інші пропозиції D2U11V-332
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D2U11V-332 Дросель 2-х обм. х 3300 мкГн (-10% / +30%), Imax=1,28 А, Rdc-max=0,14 Ом