D37P33E4GX00LF
D37P33E4GX00LF Amphenol Communications Solutions-FCI
11c01-8646-0826.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 37 way Pin Right Angle, Solder US standard, 200 cycles, Harpoons + Threaded Insert UNC 4 - 40 + Elec cont., 1.6mm PCB thickness
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 37, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin-Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C), Backset Spacing: 0.318" (8.08mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D37P33E4GX00LF D37P33E4GX00LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) io_dsub_brochure.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 37
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin-Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C)
Backset Spacing: 0.318" (8.08mm)
на замовлення 747 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
D37P33E4GX00LF D37P33E4GX00LF Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI 11c01-8646-0826.pdf D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 37 way Pin Right Angle, Solder US standard, 200 cycles, Harpoons + Threaded Insert UNC 4 - 40 + Elec cont., 1.6mm PCB thickness
на замовлення 390 шт:
Мінімальне замовлення: 55
на замовлення 196 шт: