D37S13A4PL00LF
D37S13A4PL00LF Amphenol ICC (FCI)
io_dsub_standard_board_mount.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 37
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (M3)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C)
Backset Spacing: 0.409" (10.40mm)
на замовлення 129 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 37, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (M3), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C), Backset Spacing: 0.409" (10.40mm).