Продукція > D3 > D3S380N65B-U
D3S380N65B-U
D3S380N65B-U
3S380N65-Datasheet_2bRev_2b2.0_2b-_2bPal-1089937.pdf
Виробник: D3
MOSFET 380 mOhm 650V Superjunction Power MOSFET in TO-220
на замовлення 1219 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис D3S380N65B-U D3
Інші пропозиції D3S380N65B-U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D3S380N65B-U D3S380N65B-U Виробник : D3 Semiconductor d3s380n65-datasheetrev2.0-pal.pdf Trans MOSFET N-CH 650V 11.2A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube