D3S380N65E-T
D3S380N65E-T D3 Semiconductor
d3s380n65-datasheetrev2.0-pal.pdf
Виробник: D3 Semiconductor
Trans MOSFET N-CH 650V 11.2A 3-Pin(2+Tab) D2PAK
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції D3S380N65E-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D3S380N65E-T D3S380N65E-T Виробник : D3 Semiconductor d3s380n65-datasheetrev2.0-pal.pdf Trans MOSFET N-CH 650V 11.2A 3-Pin(2+Tab) D2PAK
товару немає в наявності
D3S380N65E-T D3S380N65E-T Виробник : D3 3S380N65-Datasheet_2bRev_2b2.0_2b-_2bPal-1089937.pdf MOSFET 380 mOhm 650V