D3S380N65F-U
D3S380N65F-U D3 Semiconductor
d3s380n65-datasheetrev2.0-pal.pdf
Виробник: D3 Semiconductor
Trans MOSFET N-CH 650V 7A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
MOSFET 380 mOhm 650V Superjunction Power MOSFET in TO-220 FullPak.
Інші пропозиції D3S380N65F-U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D3S380N65F-U D3S380N65F-U Виробник : D3 3S380N65-Datasheet_2bRev_2b2.0_2b-_2bPal-1089937.pdf MOSFET 380 mOhm 650V Superjunction Power MOSFET in TO-220 FullPak