D3V-11-1A5
D3V-11-1A5 OMRON / PARTNER STOCK
OMRN-S-A0001309878-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - D3V-11-1A5 - Mikroschalter, Miniatur, Stiftstößel, SPDT, Lötfahne, 11 A, 8 V
tariffCode: 85365080
rohsCompliant: YES
Schalteranschlüsse: Lötfahne
Mikroschalter-Betätiger: Stiftstößel
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kontaktstrom, max.: 11A
usEccn: EAR99
AC-Kontaktspannung, nom.: 250V
euEccn: NLR
DC-Kontaktspannung, nom.: 8V
Produktpalette: D3V Series
productTraceability: No
Betätigungskraft, max.: 200gf
Kontaktkonfiguration: SPDT
Mikroschaltertyp: Miniatur
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 86 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - D3V-11-1A5 - Mikroschalter, Miniatur, Stiftstößel, SPDT, Lötfahne, 11 A, 8 V, tariffCode: 85365080, rohsCompliant: YES, Schalteranschlüsse: Lötfahne, Mikroschalter-Betätiger: Stiftstößel, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Kontaktstrom, max.: 11A, usEccn: EAR99, AC-Kontaktspannung, nom.: 250V, euEccn: NLR, DC-Kontaktspannung, nom.: 8V, Produktpalette: D3V Series, productTraceability: No, Betätigungskraft, max.: 200gf, Kontaktkonfiguration: SPDT, Mikroschaltertyp: Miniatur, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Інші пропозиції D3V-11-1A5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D3V-11-1A5 D3V-11-1A5 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-d3v-01.pdf Description: SWITCH PLNGR SPDT 11A