D3V-11G4-1C25-K
D3V-11G4-1C25-K Omron Electronics
B103_E1-3446637.pdf
Виробник: Omron Electronics
Basic / Snap Action Switches SIM ROLLER LEVER 11A
на замовлення 204 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 11A 250V, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 11A (AC), 100mA (DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Actuator Type: Lever, Simulated Roller, Operating Force: 125gf, Ingress Protection: IP40, Release Force: 14gf, Pretravel: 0.157" (4.0mm), Differential Travel: 0.031" (0.8mm), Overtravel: 0.062" (1.6mm), Operating Position: 0.738" (18.7mm), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D3V-11G4-1C25-K D3V-11G4-1C25-K Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div B103-E1.pdf Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 11A 250V
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 11A (AC), 100mA (DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Actuator Type: Lever, Simulated Roller
Operating Force: 125gf
Ingress Protection: IP40
Release Force: 14gf
Pretravel: 0.157" (4.0mm)
Differential Travel: 0.031" (0.8mm)
Overtravel: 0.062" (1.6mm)
Operating Position: 0.738" (18.7mm)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
D3V-11G4-1C25-K D3V-11G4-1C25-K Виробник : Omron b103-e1.pdf Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Simulated Roller Lever 11A 250VAC 250VDC 372.85VA 1.23N Screw Mount Quick Connect
Мінімальне замовлення: 41
на замовлення 42 шт:
Мінімальне замовлення: 36
на замовлення 1 шт:
на замовлення 43 шт: