D3V-16-1C24
B103-E1.pdf
Код товару: 152123
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Пасивні компоненти > Перемикачі, тумблери
товару немає в наявності
Ціна
на замовлення 297 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
D3V-16-1C24 D3V-16-1C24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2081954.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - D3V-16-1C24 - Mikroschalter, Miniatur, Stiftstößel, SPDT, Steckanschluss, 16 A, 250 V
tariffCode: 85365080
rohsCompliant: YES
Schalteranschlüsse: Steckanschluss
Mikroschalter-Betätiger: Stiftstößel
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktstrom, max.: 16A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
AC-Kontaktspannung, nom.: 250V
euEccn: NLR
DC-Kontaktspannung, nom.: 250V
Produktpalette: D3V Series
productTraceability: No
Betätigungskraft, max.: 0.98N
Kontaktkonfiguration: SPDT
Mikroschaltertyp: Miniatur
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
D3V-16-1C24 D3V-16-1C24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div B103-E1.pdf Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 16A (AC), 600mA (DC)
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Actuator Type: Round (Pin Plunger)
Operating Force: 100gf
Ingress Protection: IP40
Release Force: 15gf
Pretravel: 0.047" (1.2mm)
Differential Travel: 0.016" (0.4mm)
Overtravel: 0.040" (1.0mm)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Operating Position: 0.579" (14.7mm)