Продукція > OMRON > D3V-16-1D56-K
D3V-16-1D56-K
D3V-16-1D56-K Omron
en-d3v-01.pdf
Виробник: Omron
Miniature Basic Switch
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 16A (AC), 600mA (DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Actuator Type: Round (Pin Plunger), Ingress Protection: IP40, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D3V-16-1D56-K D3V-16-1D56-K Виробник : OMRON en-d3v-01.pdf Category: Microswitches SNAP ACTION
Description: Microswitch SNAP ACTION; SPDT; ON-(ON); D3V; IP40; -25÷105°C
Manufacturer series: D3V
IP rating: IP40
Type of switch: microswitch SNAP ACTION
Switching method: ON-(ON)
Button shape: round
Mounting: screw
Contacts configuration: SPDT
Operating temperature: -25...105°C
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85365080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: D3V Series
SVHC: To Be Advised
D3V-16-1D56-K D3V-16-1D56-K Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-d3v-01.pdf Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 16A (AC), 600mA (DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Actuator Type: Round (Pin Plunger)
Ingress Protection: IP40
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V