Продукція > OMRON > D3V-16-1E6
D3V-16-1E6
D3V-16-1E6 Omron
en-d3v-01.pdf
Виробник: Omron
Miniature Basic Switch
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 16A (AC), 600mA (DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Actuator Type: Round (Pin Plunger), Ingress Protection: IP40, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Mechanical Life: 10,000,000 Cycles, Electrical Life: 100,000 Cycles.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D3V161E6 D3V161E6 Виробник : Omron Electronics Basic / Snap Action Switches Minature Basic Switch
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
D3V-16-1E6 D3V-16-1E6 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div B103-E1.pdf Description: SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 16A (AC), 600mA (DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Actuator Type: Round (Pin Plunger)
Ingress Protection: IP40
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V