D3V-16-3A5
B103-E1.pdf
Код товару: 213792
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Пасивні компоненти > Перемикачі, тумблери
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Microswitch SNAP ACTION; 16A/250VAC; 10A/30VDC; without lever
Type of switch: microswitch SNAP ACTION
AC contacts rating @R: 16A / 250V AC
Switches features: without lever
Contacts configuration: SPST-NO
Switching method: ON-(ON)
Number of positions: 2
Manufacturer series: D3V
Stable positions number: 1
IP rating: IP40
Leads: connectors; for soldering
Body dimensions: 27.8x10.3x15.9mm
Operating temperature: -25...105°C
Operating Force: 1.96N
DC contacts rating @R: 10A / 30V DC
Electrical life: 100000 cycles
Mechanical durability: 10000000 cycles
Min. insulation resistance: 0.1GΩ
Contact plating: silver plated
Leads dimensions: 4.75x0.5mm
Max. contact resistance:: 30mΩ
на замовлення 295 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
D3V-16-3A5 D3V-16-3A5 Виробник : Omron b103-e1.pdf Switch Snap Action N.O. SPST Pin Plunger Solder 16A 250VAC 250VDC 372.85VA 1.96N Screw Mount
на замовлення 250 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 81
D3V-16-3A5 D3V-16-3A5 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div B103-E1.pdf Description: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 16A (AC), 600mA (DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Actuator Type: Round (Pin Plunger)
Operating Force: 200gf
Ingress Protection: IP40
Release Force: 50gf
Pretravel: 0.047" (1.2mm)
Differential Travel: 0.016" (0.4mm)
Overtravel: 0.040" (1.0mm)
Operating Position: 0.579" (14.7mm)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Mechanical Life: 10,000,000 Cycles
на замовлення 40 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
З цим товаром купують
D3V-16-1C25
B103-E1.pdf
SWT-6/5 SMD (KLS7-TS1201-5.0-180-B)
1 Додати до обраних Обраний товар
kls7-ts1201-datasheet.pdf
Виробник: KLS
Пасивні компоненти > Кнопки та клавіатури
Тип: Кнопки тактові
Вивідна/SMD: SMD
Розмір, mm: 12x12 mm
Висота кнопки, mm: 5 mm
Опис: Навантаження контакту 50 mA/12 VDC. Налаштування контактів SPST-NO. Алгоритм роботи OFF- (ON) .SMD