D4E160-DA01-22
D4E160-DA01-22 ebm-papst Inc.
D4E160DA0122-BA-ENU.pdf
Виробник: ebm-papst Inc.
Description: BLOWER
Power (Watts): 140W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 225mm L x 241mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1200 RPM
Width: 214.0mm
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CCC, CE, EAC
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Blower, Centrifugal
Part Status: Active
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BLOWER, Power (Watts): 140W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 225mm L x 241mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1200 RPM, Width: 214.0mm, Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CCC, CE, EAC, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Blower, Centrifugal, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D4E160-DA01-22 D4E160-DA01-22 Виробник : EBM-PAPST 1704524.pdf Description: EBM-PAPST - D4E160-DA01-22 - AC FAN, CENTRIFUGAL, 160MM, 230V