D50P24A6RV09LF Amphenol ICC (FCI)
c01-8646-0878.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 50
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Termination: Solder Paste
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 50, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder Paste, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D), Part Status: Active.
Інші пропозиції D50P24A6RV09LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D50P24A6RV09LF D50P24A6RV09LF Виробник : Amphenol FCI gs-12-372-946300.pdf D-Sub Standard Connectors Straight 50 way Pin