D50S24A6RV09LF
D50S24A6RV09LF Amphenol Commercial Products
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors Straight 50 way Socket
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 50, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder Paste, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D50S24A6RV09LF D50S24A6RV09LF Виробник : Amphenol FCI io_dsub_brochure.pdf D-Sub Standard Connectors Straight 50 way Socket
на замовлення 86 шт:
Кількість Ціна
D50S24A6RV09LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) io_dsub_brochure.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Packaging: Tray
Features: Board Guide
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A per Contact