Продукція > AMPHENOL FCI > D50S82C4PA00LF
D50S82C4PA00LF
D50S82C4PA00LF Amphenol FCI
c01-8646-0399.pdf
Виробник: Amphenol FCI
D-Sub Standard Connectors D-Sub Pressfit Connector, Input Output Connectors, Signal 50 way Socket Right Angle Press-Fit Eurostyle standard, 200 cycles, Standard Hole, 1.6mm, 2.4mm, PCB thickness.
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук