Продукція > AMPHENOL FCI > D50S91C4GI00LF
D50S91C4GI00LF
D50S91C4GI00LF Amphenol FCI
c01-8646-0499.pdf
Виробник: Amphenol FCI
D-Sub Standard Connectors D-Sub Pressfit Connector, Input Output Connectors, Signal 50 way Socket Straight Press-Fit, 500 cycles, Harpoons + Female Screw M3 + Elec cont., 1.6mm, 2.4mm, PCB thickness.
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції D50S91C4GI00LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D50S91C4GI00LF Виробник : Amphenol FCI c01-8646-0499.pdf Description: CONN DSUB RCPT 50POS VERT